Выбрать другой номерВ номере:

Студ-line
Факти
Назад до комунізму?
Конференції
Події
Разное
Спорт
----------------
Web-простiр
"Одеський університет"
Адреса редакції:
Одеса, вул. Щепкіна, 12,
4-й поверх, к. 42,
тел.: 23-84-13


Назад до комунізму?

Назад до комунізму?

  Вважається, що проведення суботників залишилось у минулому – у часах радянського колективізму. Тоді всіх студентів вищих навчальних закладів відправляли на збори врожаю у колгоспи.

   На щастя, ми пережили цей час, але і зараз організовуються певні акції з прибирання сміття у парках та на берегових територіях нашого міста. У цьому немає нічого поганого, бо так ми виявляємо нашу небайдужість до Одеси.
  Так, було організовано суботник, мета якого – наведення чистоти на території пляжу «Дельфін». Цю місцевість прибирали студенти нашого університету: філологічного та біологічного факультетів. Кожному бажаючому дали рукавицю, великий чорний пакет і здавалося: щоб наповнити його, потрібен тиждень! Чесно кажучи, студенти не очікували побачити такої кількості сміття. Не втративши ентузіазм та гарний весняний настрій, вони швидко наповнювали пакети пластиковими та скляними пляшками і різними папірцями. Наші студенти «совмещали приятное с полезным», насолоджуючись спілкуванням зі своїми приятелями і милуючись прекрасним краєвидом з одеських берегових схилів. Приємне морське повітря наповнювало легені, і було цікаво спостерігати за першими ознаками пробудження природи.
  Звільнивши велику територію від сміття, студенти поставили риторичне запитання: коли ж одесити навчаться ставитися з повагою до того, що подарувала їм природа? А це – прекрасна місцевість, яку потрібно берегти, бо незабаром і цього може не залишитися, і вільний час ми будемо проводити не біля моря, а сидячи перед екранами телевізорів. Добре, якщо ви полюбляєте відпочивати біля моря: посидіти на лавочках, з’їсти морозиво чи випити пляшку пива, але не треба засмічувати цим природу. Одеса любить своїх жителів, любіть же і ви нашу Перлину біля моря!
  
Ірина МАРЦИНЮК


Інформаційний портал.
© 2004—2008 Одеський національний університет імені І.І.Мечникова.
Всі права захищені. Розробка та підтримка: ОНУ ВКТ