Выбрать другой номерВ номере:

Студ-line
Факти
Рішення Державного комітету Туреччини
Конференції
Події
Разное
Спорт
----------------
Web-простiр
"Одеський університет"
Адреса редакції:
Одеса, вул. Щепкіна, 12,
4-й поверх, к. 42,
тел.: 23-84-13


Рішення Державного комітету Туреччини

Рішення Державного комітету Туреччини

  Державний комітет з науки й освіти Туреччини прийняв рішення про визнання ОНУ імені І. І. Мечникова таким, що рекомендується турецьким громадянам для навчання за кордоном.

  Про це представників ЗМІ повідомив ректор ОНУ Валентин Андрійович Сминтина на прес-конференції, що відбулася 20 червня у головному корпусі університету. «Для нас ця новина не була несподіванкою, – сказав В. А. Сминтині, – вже більше року ми проводимо зустрічі з Генеральним консулом та представниками Державного комітету з науки й освіти Туреччини. Наш університет вдало пройшов випробування, які були поставлені турецькою стороною, аби визначити, чи відповідає якість освіти в ОНУ вимогам Туреччини». Чималу допомогу ОНУ імені І. І. Мечникова у справах встановлення культурного обміну надає Генеральний консул Туреччини в Одесі пан Яшар Пинар.
  Сьогодні в ОНУ імені І. І. Мечникова навчаються десять турецьких громадян, на підготовчому відділенні проходять підготовку ще 37 турецьких студентів, з 2004 року в стінах університету працює Турецький Центр Культури.
  Сучасне рішення Державного комітету з науки й освіти Туреччини підняло це співробітництво на новий рівень: тепер серед списку акредитованих вищих навчальних закладів, рекомендованих турецьким абітурієнтам для навчання за кордоном, буде Одеський національний університет. «Це важлива подія, адже відтепер інформація про навчання в Одеському національному університеті поступатиме до турецьких студентів двома шляхами: як давнім неофіційним (від студента до студента), так і офіційним, державним шляхом», − зазначив ректор В. А. Сминтина.
  
Георгій РЯБИЙ


Інформаційний портал.
© 2004—2007 Одеський національний університет імені І.І.Мечникова.
Всі права захищені. Розробка та підтримка: ОНУ ВКТ