Выбрать другой номерВ номере:

Студ-line
Факти
ФАКТИ
Конференції
Міжнародні зв’язки
Разное
Спорт
Литстудия
Арт-проект с Лизою Коваль
Наука XXI века
"Одеський університет"
Адреса редакції:
Одеса, вул. Щепкіна, 12,
4-й поверх, к. 42,
тел.: 23-84-13


ФАКТИ

ХІІ З’ЇЗД БОТАНІЧНОГО ТОВАРИСТВА В ОДЕСІ

15-18 травня на базі ОНУ ім. І. І. Мечникова пройшов ХІІ з’їзд Українського ботанічного товариства, якому 19 березня цього року виповнився 71 рік. Товариство згуртувало навколо себе науковців, викладачів і аматорів різних галузей ботанічної науки: флористики, систематики, фітосозології, ресурсознавства, фізіології рослин, історії ботаніки
Для участі у з’їзді було прийнято 472 роботи з 81 науково-дослідної та освітньої установи не лише України, але й Росії, Казахстану, Норвегії, Іспанії, Болгарії та Польщі. Робота проходила за шістьма секціями.
У матеріалах виданого на основі надісланих тез збірника відображені світові тенденції розвитку ботанічної науки і визначені ті галузі фітобіології, на розробці яких українським ботанікам слід зосередити зусилля в найближчому майбутньому.

9 ТРАВНЯ


У святковий ранок увагу привертають яскраві прапори. На кожному кроці зустрічаються герої війни. На грудях майоріють безліч орденів, медалей. В очах сяють вогники, які віддзеркалюють молоду душу воїна. Вони повільно прогулюються Приморським бульваром, згадуючи минулі літа. І у парку Шевченка можна зустріти ветеранів. Тут їх щонайбільше.
Свято почалося з концерту на Приморському бульварі. Стартував він феєрично і несподівано. Під час виступів ветеранів вітали зі святом, даруючи їм червоні айстри. На свято завітав молодий танцювальний ансамбль «Браво» та багато інших дуже талановитих виконавців задушевних пісень та віршів. Супровід концерту документальними відеозйомками про війну дав цілісне уявлення про неї. Продивляючись плівку, розумієш наскільки страшними, моторошними моментами жили наші предки, яких лишилося так небагато. Пісні, що лунали зі сцени, пробуджували у душі юність, яку ветерани залишили на полі бою, захищаючи Вітчизну.

Ніна МАКСИМОВАІнформаційний портал.
© 2004—2008 Одеський національний університет імені І.І.Мечникова.
Всі права захищені. Розробка та підтримка: ОНУ ВКТ