Выбрать другой номерВ номере:

Студ-line
Факти
FM-НОВИНИ
Конференції
Міжнародні зв’язки
Разное
Спорт
Литстудия
Арт-проект с Лизою Коваль
Наука XXI века
"Одеський університет"
Адреса редакції:
Одеса, вул. Щепкіна, 12,
4-й поверх, к. 42,
тел.: 23-84-13


FM-НОВИНИ


12 травня з 141-ю річницею з Дня заснування ОНУ ім. І. І. Мечникова університет привітали представники облдержадміністрації та міської ради.


Щиро вітаємо професора філологічного факультету Олександра Юрійовича Карпенка з обранням членом-кореспондентом Національної академії наук України!
Студент IV курсу кафедри журналістики Михайло Мейзерський став переможцем всеукраїнської олімпіади з видавничої справи та редагування, що проходила 5 квітня у Львові.


Вітаємо доцента кафедри економічної географії, голову профкому співробітників ОНУ Леона Хачиковича Калустьяна з отриманням почесного звання Заслуженого працівника освіти України!


22 травня в актовій залі з великою кількістю абітурієнтів пройшов День відкритих дверей ОНУ ім. І. І. Мечникова.


Фольклорний колектив історичного факультету «Джерело» посів 2-ге місце на театральному конкурсі Всеукраїнського фестивалю дітей та юнацтва «Шевченко в моєму серці». 14 травня завершилася відкрита першість історичного факультету з міні-футболу. Перше місце в турнірній таблиці посіли гравці команди «Атлант-Юнайтед» (студенти істфаку), друге — «Олімпік» (студенти філологічного факультету), третє — «Спектру» (фізфак). А 20-21 травня у межах Кубку історичного факультету перемогу святкували випускники історичного факультету — гравці вже легендарної «Команди мрій».


20-21 травня 2006 року в м. Чернівці проходила ІІІ Міжнародна наукова конференція «Вікно в європейську науку», присвячена 140-річчю Р. Ф. Кайндля. Делегація науковців, аспірантів та студентів історичного факультету ОНУ ім. І. І. Мечникова взяла активну участь у роботі конференції, зокрема в роботі секцій «Етнологія (етнографія, культурна антропологія)», «Всесвітня історія». У рамках проведення конференції були проведені презентації нових видань, відвідування музеїв міста, участь у фольклорно-етнографічному конкурсі «Чисті роси», а також покладання квітів до пам’ятника Т. Г. Шевченку з нагоди перепоховання Великого Кобзаря.


24 травня відбувся захист дисертації Д. Є. Сєрова на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук на тему «Становлення та розвиток політичних та економічних відносин України з країнами арабського сходу (1990-ті рр.-початок ХХІ ст.)».
27-28 травня за участі представників Інституту сухопутних військ відбулися спортивні змагання історичного факультету.


18 травня 2006 року на кафедрі теоретичної механіки ІМЕМу відбулося засідання загальноміського науково-методичного семінару з механіки і суміжних дисциплін. Заслухано:
1. Доц. А. Ю. Косіцина (ОНАСА) з доповіддю «Механіка й освіта».
2. Спогади про академіка А. Ю. Ішлінського з демонстрацією його останнього інтерв’ю, присвяченого 80-річчю (проф. С. К. Асланов, доц. А. Ю. Косіцин).
Також було ухвалено рішення про відновлення регулярного проведення подібного семінару в Одесі. Наступне засідання заплановано на вересень 2006 року.


18 травня в гуманітарному корпусі ОНУ відбулося зібрання наукового студентського гуртка кафедри міжнародних відносин ІСН «Міжнародні відносини, зовнішня політика та дипломатія держав». Тема обговорення: «Роль мусульманських держав у миротворчих процесах на Ближньому Сході».


18 травня пройшла ІХ Міжнародна Кирило-Мефодіївська наукова конференція Одеса-2006.


11 травня в актовій залі ОНУ відбувся літературно-пісенний вечір «Весняний калейдоскоп».

Інформаційний портал.
© 2004—2008 Одеський національний університет імені І.І.Мечникова.
Всі права захищені. Розробка та підтримка: ОНУ ВКТ