Выбрать другой номерВ номере:

Мир университета
Интервью с ректором
Правила приема
Личность
Анна Лесникова
FM-новости
"Одеський університет"
Адреса редакції:
Одеса, вул. Щепкіна, 12,
4-й поверх, к. 42,
тел.: 23-84-13


Анна Лесникова

   Анна Лесникова, исторический факультет (специальность - этнология) 

   Аня - "наш человек". И по духу, и по специальности. Аня не только изучает традиции и культуру, но и является активным распространителем национальной идеи: конференции, чтения, семинары. Обладатель звания "Кращий студент року 2005" 

   Розкажіть, будь ласка, кілька слів про себе.
   Я народилася 30 серпня 1985 року у селищі Єреміївка Роздільнянського району Одеської області. У 1991 році вступила до Єреміївської загальноосвітньої середньої школи. У 1997 році продовжила навчання у ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Бурдівка, яку і закінчила з золотою медаллю у 2002 році. У тому ж році вступила до ОНУ ім. І. І. Мечникова на історичний факультет за спеціальністю етнологія.
   Які у тебе інтереси, творчі захоплення?
   У шкільні роки неодноразово брала участь у конкурсі «Таланти твої, Україна», маю дипломи за успішні виступи у ньому.
   На перших курсах навчання в університеті стала учасницею танцювального ансамблю «Джерело», основна мета якого – прищеплювати та поширювати українські національні традиції, популяризувати українську культуру.
   Що входить в коло твоє ї наукової діяльності?
   Займаюся вивченням фольклору українців. Розробляючи цю тему, друкую статті у таких спеціалізованих виданнях, як «Записки исторического факультета», «Кальвінські читання» та ін. Постійну беру участь у наукових конференціях та семінарах всеукраїнського рівня. У 2006 році отримала диплом бакалавра історичних наук з відзнакою. Зараз навчаюся у магістратурі. Протягом 5 років навчання в університеті отримую іменну стипендію ім. І. Ф. Кураса.
   У 2007 році виграла стипендію фонду Віктора Пінчука «zawtra.ua».
   У 2005 році мені присуджено звання «Кращий студент року».
   У 2006 році як краща студентка отримала грамоту арабської асоціації.
   У 2007 році за відмінні успіхи у навчанні та наукові досягнення отримала почесну грамоту Одеської обласної адміністрації.
   І, наостанок, розкажи про свої мрії та плани на майбутнє?
   Мрію стати науковцем. Маю намір вступити цього року до аспірантури на кафедру археології та етнологіі і займатися вивченням культури українців.

Інформаційний портал.
© 2004—2008 Одеський національний університет імені І.І.Мечникова.
Всі права захищені. Розробка та підтримка: ОНУ ВКТ