Выбрать другой номерВ номере:

Мир университета
Интервью с ректором
Слово ректора до абітурієнтів
Правила приема
Личность
FM-новости
"Одеський університет"
Адреса редакції:
Одеса, вул. Щепкіна, 12,
4-й поверх, к. 42,
тел.: 23-84-13


Слово ректора до абітурієнтів

Абітурієнти до нас приходять серйозно підготовленими

   У травні університет починає нове життя. І причина цьому – його 142-й День народження та хвилі нових абітурієнтів Одеського університету, які збираються на Дні відкритих дверей. З теплими словами привітання до вступників звертається ректор ОНУ імені І. І. Мечникова академік Валентин Андрійович Сминтина.

   — Наші «Джентльмени» колись казали: «Тот, кто поступил в университет, поступил правильно». Для такого ствердження є багато причин. По-перше, це більш ніж вікова історія, традиції класичного європейського університету. По-друге, ми завжди відкриті, завжди інформуємо про появу нових спеціальностей. Людство тяжіє до гуманітарних і соціальних наук. Це відображається й у структурі конкурсу нашого університету, хоча в останні роки простежується більший попит на деякі природничі спеціальності, особливо на ті, що пов’язані із комп’ютерними технологіями. На спеціальності «юрист», «журналіст», «мовознавець» конкурс залишається так само високим, як і раніше.
   Роль самосвідомості, самопідготовки студентів підвищується з кожним роком, а функції «няньки» у викладача майже зникають. Він у цьому випадку стає тим носієм інформації, який повинен на якісно високому рівні дати необхідні знання. Засвоєння матеріалу, самопідготовка – це завдання студента.
   Тим, хто мріє стати студентом Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, бажаю добре підготуватися, продемонструвати високий інтелектуальний рівень, вдало скласти вступні іспити. Ґрунтовні знання – запорука вашого успіху на вступних екзаменах. Нехай це буде ще одним здійсненим кроком для досягнення поставленої мети!

Інформаційний портал.
© 2004—2008 Одеський національний університет імені І.І.Мечникова.
Всі права захищені. Розробка та підтримка: ОНУ ВКТ