Выбрать другой номерВ номере:

Мир университета
Интервью с ректором
До абітурієнтів
Правила приема
Личность
FM-новости
"Одеський університет"
Адреса редакції:
Одеса, вул. Щепкіна, 12,
4-й поверх, к. 42,
тел.: 23-84-13


До абітурієнтів

Абітурієнти до нас приходять серйозно підготовленими

   У травні університет починає нове життя. І причина цьому – День народження ОНУ імені І. І. Мечникова (цього року нашому вищому навчальному закладу виповнюється вже 142 роки) та хвилі нових абітурієнтів Одеського університету, які збираються на Дні відкритих дверей. З теплими словами привітання до нових вступників звертається ректор ОНУ імені І. І. Мечникова академік Валентин Андрійович Сминтина
   Наші «Джентельмени» колись казали: «Тот, кто поступил в университет, поступил правильно». Для такого ствердження є багато причин. По-перше, це більш ніж вікова історія, традиції класичного європейського університету. По-друге, ми завжди відкриті, завжди інформуємо про те, які з’являються нові спеціальності. Людство тяжіє до гуманітарних і соціальних наук. Це відображається і у структурі конкурсу нашого університету. Але з іншого боку в останні роки простежується більший попит на деякі природничі спеціальності, особливо ті, які пов’язані із комп’ютерними технологіями. На такі спеціальності, як юрист, журналіст, мовознавець конкурс залишається таким високим, як і раніше.
  Роль самосвідомості, самопідготовки студентів підвищується з кожним роком. Роль «няньки» увикладача майже зникає. Він в даному випадку стає тим носієм інформації, який повинен на якісно високому рівні дати необхідні знання. Засвоєння матеріалу, самопідготовка – це завдання студента.
  Тим, хто мріє стати студентом Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, бажаю добре підготуватися, продемонстувати високий інтелектуальний рівень, вдало скласти вступні іспити. Нехай це буде ще одним здійсненим кроком для досягнення поставлення мети!


Інформаційний портал.
© 2004—2008 Одеський національний університет імені І.І.Мечникова.
Всі права захищені. Розробка та підтримка: ОНУ ВКТ