Выбрать другой номерВ номере:

Мир университета
Интервью с ректором
Правила приема
Личность
FM-новости
FM-Новости
"Одеський університет"
Адреса редакції:
Одеса, вул. Щепкіна, 12,
4-й поверх, к. 42,
тел.: 23-84-13


FM-Новости

РГФ
   
13 квітня (п’ятниця) о 13:00 відбувся День факультету РГФ. У святковому концерті взяли участь студенти різних кафедр. Як завжди, виступи не були позбавлені жвавого студентського гумору та талановитих пародій на улюблених викладачів. Як зазначила декан факультету Лідія Миколаївна Голубенко, незважаючи на символічну дату, темні сили були відсутні, а концерт був сповненим теплом та любов’ю.
    19 квітня проходила студентська наукова конференція, яка стала черговою важливою сходинкою в науковому житті юних дослідників. Родзинкою конференції стало те, що студенти самі оцінювали доповіді і визначали призові місця, і, що цікаво, їхня думка цілком збіглася з думкою викладачів.
    4 травня перекладацьке відділення факультету святкувало своє 10-річчя. Святковий настрій під час концерту створювали не лише студенти, а й викладачі кафедри перекладу, на чолі з завідувачем – О. П. Матузковою. Загальній увазі були представлені збірки студентських перекладів та наукових статей. Підбиваючи підсумки, можна стверджувати: студенти довели, що вони вміють не тільки перекладати, а й писати досить цікаві речі, та, найголовніше, з гумором ставитися до себе.
    8 травня студенти факультету мали змогу поспілкуватися з австрійським письменником Ервіном Айнцингером, який приїхав за запрошенням австрійського посольства в Україні. Одеса стала першим містом, яке відвідав письменник. Під час зустрічі Ервін Айнцингер зачитував уривки зі своїх романів „З історії розважальної музики”, „Дикий хліб” та деякі вірші, після чого студенти мали можливість поставити йому деякі запитання. Спілкування відбувалося виключно німецькою мовою, що приємно вразило письменника.
   
Філологічний факультет
   
Студентка ІІ курсу спеціальності видавнича справа та редагування Ганна Костенко була нагороджена міжнародною літературною україно-німецькою премією за цикл оповідань «Медуза у хмарах».
    Вітаємо студентку IV курсу спеціальності російська мова і література Анастасію Мазурик зі здобуттям ІІІ місця у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з російської мови та літератури.
   
ЕПФ
    11 квітня
факультет відвідав відомий юрист, почесний громадянин міста Одеси – Я. І. Маневич. Він нагороджував іменною премією найкращих студентів спеціальності право, якими стали Святослав Коваль (1-й курс) та Дмитро Шевченко (2-й курс).
    У всеукраїнському конкурсі „Новітній інтелект України” перше місце здобула студентка економіко-правового факультету – Ольга Місюра (2-й курс, облік і аудит) Щиро вітаємо переможницю!
    19 квітня з великим успіхом пройшла студентська конференція, учасники якої виявили незвичайну активність і зацікавленість.
   
ГГФ
   
Нещодавно завершилася ґрунтознавча експедиція на острів Зміїний. Уперше в історії зроблена повна карта ґрунтів цього клаптика нашої країни. Зараз кафедра готується відправити експедицію на Дністер. Насамперед науковців цікавить стан систем зрошення.
    Вітаємо студента 5-го курсу (відділення географії) Івана Журавльова, який отримав грамоту від Міністерства освіти за роботу, представлену на конкурс студентських робіт з проблем географії. Конкурс проходив у листопаді 2006 року в Чернівцях.
   
Біологічний факультет
    17-19 квітня
на біологічному факультеті ОНУ проходила всеукраїнська студентська олімпіада з біології. Переможцями стали: І місце – Ольга Василівна Чумічкіна (ОНУ); ІІ місце –Марина Олексіївна Ларшина (Харківський національний університет), Георгій Іванович Сліщук (ОНУ); ІІІ місце – Євген Олександрович Кіося (ХНУ), Кирило Германович Савченко (Донецький національний університет), Оксана Анатоліївна Савченко (ХНУ). В олімпіаді взяли участь 62 представники класичних та педагогічних вузів України. У підготовці до зустрічі гостей та організації візиту відзначилися студенти Вадим Пєнов та Ольга Лозова.
   
ІМЕМ
    24 квітня
студенти і викладачі святкували день ІМЕМу. Під час свята відбувся концерт, родзинкою якого стали „Танці з деканами”.
   
Історичний факультет
   
З 17 по 21 квітня у Києві відбувся VII Всеукраїнський фестиваль студентської творчості „Весняна хвиля”, на якому перше місце в номінації „Збереження народних традицій” здобула фольклорно-етнографічна театральна студія „Джерело” ОНУ ім. І. І. Мечникова. Метою фестивалю була підтримка молодих талантів та надання їм можливості реалізувати творчий потенціал, залучення студентської молоді до досягнень світового і вітчизняного мистецтва.
   
Денис ДАВИДОВ, Анастасія ШАТАЛОВАБ Георгій РЯБИЙ


Інформаційний портал.
© 2004—2008 Одеський національний університет імені І.І.Мечникова.
Всі права захищені. Розробка та підтримка: ОНУ ВКТ