Выбрать другой номерВ номере:

Студ-line
Факти
Міжнародні зв’язки
Події
ВСТРЕЧИ
Разное
Литстудия
Практика
Портрет
----------------
"Одеський університет"
Адреса редакції:
Одеса, вул. Щепкіна, 12,
4-й поверх, к. 42,
тел.: 23-84-13


ВСТРЕЧИ

Людина епохи Відродження
Є просто талановиті люди – вони проявляють свій талант у певній галузі, стають відомими завдяки цьому. А є люди універсальні, люди епохи Відродження, які не обмежують себе, стаючи до нової та нової справи. М. Т. Щербань отримав чотири вищих освіти (одну з них – у Сорбонні), зараз отримує п’яту – у медичному інституті. Міжнародно відомий журналіст. Викладач університету. Редактор газети «Одеський університет» з грудня 1984 до серпня 1996 рр. Поет.
 5 березня цього року Микола Трохимович Щербань презентував нову збірку своїх віршів: «Белые грозы». На зустрічі були присутні друзі, рідні, колеги та студенти Миколи Трохимовича. Багато людей давно знають його в інших ролях – насамперед, як журналіста, – тому й були здивовані, коли виявилося, що він «ще й вірші пише». І були вже зовсім спантеличені, дізнавшись, що вийшла вже друга його збірка.
 Окрім творчого боку особистості М. Т. Щербаня оповідачі згадували його людські якості. Чуйний, професіонал, сердечний, відповідальний, закоханий – ось яким постає автор «Белых гроз». Читачів вразила його довіра до слова, чистота світу душі та серця: «Рядки навколо мене – у природі, людях», – поділився «секретом творчості» Микола Трохимович. А потім став читати вірші. Спочатку з першої збірки – «Осенние пожары», пізніше – з другої.
 Спершу зал не знав, чи доречні тут аплодисменти, тож між поезіями утворювалася незручна пауза, тиша, яку переривало лише шелестіння сторінок, що гортав автор. Але згодом хтось із задніх рядів набрався-таки сміливості та зааплодував. Одразу здійнялася буря оплесків, немов слухачі тільки цього й чекали.
 Приєднуючись до співавтора збірки – фотокореспондента Леоніда Сидорського, бажаємо: хай вам здоровиться, Миколо Трохимовичу!
Денис ДАВИДОВ


Інформаційний портал.
© 2004—2007 Одеський національний університет імені І.І.Мечникова.
Всі права захищені. Розробка та підтримка: ОНУ ВКТ