бесплатный план

Науку в маси!

Науку в маси!

            28-29 листопада в м. Києві відбулася конференція з приводу розвитку наукової журналістики. Ініціаторами виступили Київський національний університет і Британська рада, що останнім часом тісно співпрацює з вітчизняними ЗМІ. Конференцію відвідала та розповіла про неї викладач нашої кафедри Тетяна Миколаївна Шевченко.

            В рамках конференції проводився тренінг-дискусія з наукової журналістики практикуючими британськими та українськими журналістами. Розглядалися проблеми, які виникають при роботі з науковою тематикою. А таких проблем в Україні виявилося чимало. Нажаль, сьогодні багато видань відмовляються від наукових матеріалів. Причина цього, полягає, по-перше, у відсутності журналістів, які б працювали саме в цій сфері, а, по-друге, у тому, що самі науковці неохоче спілкуються з пресою та не розповідають про свої відкриття.

            Що ж до нашого університету, то на сьогодні кафедра журналістики ОНУ не готує фахівців, які б спеціалізувалися на науковій тематиці. Хоча зараз планується на старших курсах (скоріш за все у магістрів) ввести новий предмет «Наукова журналістика». На ньому студенти будуть навчатися обробляти науковий текст, робити його читабельним та зрозумілим масовій аудиторії. Але поки все це залишається тільки планами.Русская версия |
ПОИСК ПО САЙТУ
ПОЧТА
Логин:
Пароль:
КАЛЕНДАРЬ СОБЫТИЙ
Четверг, Декабрь 6
ПОГОДА В ОДЕССЕ
ОТПРАВКА SMSfff