бесплатный план

Історія

В грудні 2005 року в Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова створено власний обчислювальний кластер. Створення потужного кластера потрібне, насамперед, для рішення фундаментальних наукових й інженерно-технічних задач, що вимагають великих обсягів обчислень. Наявний кластер можна використовувати для освітніх потреб та для написання і тестування паралельних програм.

Ми будемо раді співробітничати з іншими науковими організаціями, що прагнуть у своїх дослідженнях одержати якісно нові результати з використанням потужних обчислювальних ресурсів. Кластер не тільки допоможе вирішувати складні обчислювальні задачі моделювання природних явищ, він може бути також використаний і для проведення різноманітних експериментів по дослідженню та програмуванню для багатопроцесорних і кластерних систем.

Робоча група зі створення обчислювального кластера в ОНУ планує в майбутньому надавати зацікавленим особам консультації з питань використання програмних пакетів для паралельних обчислень і будь-яких інших проблем в даному напрямку.

Безпосереднє використання потужностей обчислювального кластера є вільним і безкоштовним для співробітників ОНУ за умови дотримання ними відповідного регламенту й правил. Представники інших навчальних закладів України зможуть використати ресурси кластера за домовленістю з Одеським національним університетом імені І.І.Мечникова.Цей спеціалізований Іnternet-ресурс присвячено цій тематиці. Всі зацікавлені особи запрошуються для участі в самому проекті та у його обговоренні.Украiнська версiя |
ПОШУК ПО САЙТУ
ПОШТА


Допомога
САЙТИ ОНУ
ПОГОДА В ОДЕСІ
Яндекс.Погода