Звернення ректора

Одеського національного університету імені І.І.Мечникова
академіка Валентина Андрійовича Сминтини
до випускників усіх часів

Шановні колеги,

13 травня виповнилося 140 років з дня заснування нашого університету. За час існування з його славних стін вийшли майже 130 тисяч випускників, які своїми досягненнями прославили нашу країну, світову науку, освіту і культуру.

Вже видано сучасну історію університету, 4 томи "Професори Одеського(Новоросійского) університету", готуються до друку  матеріали видання "Випускники Одеського університету".

Сьогодні університет - це 22 тисячний колектив, в якому навчаються 20 тисяч студентів, працюють 1,5 тисячі викладачів і майже 2 тисячі співробітників. Серед них 156 професорів, докторів наук, 767 доцентів, кандидатів наук, 6 лауреатів Державних премій України та СРСР, 5 заслужених діячів науки і техніки та працівників освіти України.

Наш університет - це розгалужена освітянська мережа на півдні України. Він має свої навчально-наукові центри та відділення коледжу в Херсоні, Миколаєві, Первомайську, Іллічівську, Білгороді-Днівстровському, Южному, Теплодарі. В цих підрозділах навчаються вже понад 5 тисяч студентів.

Шановні колеги, настав час організувати Асоціацію випускників університету. З ціею метою від імені колективу університету запрошую Вас до співпраці і прошу заповнити анкету з даними про себе. Бажею вам здоров'я та щастя! До зустрічі на першому зібранні Асоціації випускників Одеського національного університету імені І.І. Мечникова!Украiнська версiя |
ПОШУК ПО САЙТУ
ПОШТА
КАЛЕНДАР ПОДІЙ
День відкритих дверей
П'ятниця, Січень 25
ПОГОДА В ОДЕСІ
ВІДПРАВКА SMSПЕРЕКЛАД ON-LINE

c »