Выбрать другой номерВ номере:

Международные связки
События
Наука XXI века
Стажировка
Назначения
Встреча выпускников
НОВИНИ
"Одеський університет"
Адреса редакції:
Одеса, вул. Щепкіна, 12,
4-й поверх, к. 42,
тел.: 23-84-13


НОВИНИ


   8 жовтня фізфак проводив День відкритих дверей. У програмі – фільм про факультет, зустріч з деканом, презентація спеціальностей, вікторина з фізики, демонстрація дослідів з фізики, екскурсія факультетом.
   26 жовтня відбулося святкування «Дня першокурсника». У рамках програми було проведено аукціон особистих речей викладачів (найцінніший лот – чашка – продана за 45 грн), пройшли підсумки конкурсу Місс першокурсниця, Місс посмішка та Місс гарні оченята.
   27 жовтня пройшов науковий семінар з фізики та астрономіі учнів-членів Одеського територіального відділення Малої Академії Наук. Ціль наукового семінару – розвиток зацікавленості учнів у поглибленому вивченні фізичних та астрономічних явищ, обмін інформацією та знаннями в області фізики та астрономіі, а також – підготовка до конкурсу-захисту наукових робіт МАН 2006-2007 навчального року. 

   20 жовтня кафедра соціології ІСН відсвяткувала свій день народження. Привітати рідну кафедру вирішили студенти 1-4 курсів, які організували урочистий концерт, в якому самі ж і взяли безпосередню участь.
   23 жовтня відбулося засідання «круглого столу», присвячене політичним проблемам сьогодення.
   24 жовтня пройшло засідання кафедри соціології, присвячене проблемам студентів, що проживають у гуртожитках університету. У ході засідання визначилися пріоритетні завдання на поточний навчальний рік. Планується якісно поліпшити умови мешкання студентів університету, а також надати необхідне технічне обладнання.
   24 жовтня студенти з самоврядування та студентської ради філфаку вперше взяли участь у засіданні Вченої Ради факультету. Доцент кафедри журналістики Н. В. Верещагіна видала методичний посібник «З історії світової культури» під грифом МОНУ. У посібнику представлено матеріали, які більшою мірою слабо висвітлюються в інших навчальних виданнях. Авторка упорядкувала схему хронології культури Італійського Ренесансу, було представлено унікальний матеріал сюжетів християнської іконографії. Висвітлені основні теорії культури та мистецтва людства від первинного суспільства до доби Відродження.
  26-27 жовтня на факультеті РГФ відбулось засідання спеціалізованої вченої ради. На здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук захищали свої дисертації Т. В. Тупікова, Ю. В. Віт, М. А. Федотова.
  До випуску готується вісімнадцятий номер збірника «Записки романо-германської філології».
  У жовтні 16 студентів біологічного факультету надіслали свої роботи до конкурсу Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука.
  У жовтні доцент кафедри зоології А. І. Корзюков і студент 4-го курсу І. Омельчук провели дослідження 200 видів птахів, що мешкають на о. Зміїному. Птахи досліджувалися на вірус пташиного грипу та ступінь схильності до нього.
  27-31 жовтня на ГГФ пройшов конкурс наукових робіт Малої академії наук з геології і географії. Допомагали талановитим школярам викладачі факультету.


Ірина АФОНІНА, Юлія НОВИЦЬКА, Карина ГРИГОР’ЄВА,
Світлана БУГАЄНКО Катерина ГАРБУЗОВА Віра МАЛОМУЖІнформаційний портал.
© 2004—2007 Одеський національний університет імені І.І.Мечникова.
Всі права захищені. Розробка та підтримка: ОНУ ВКТ