Выбрать другой номерВ номере:

Психологічний практикум
Призначення
Факти
Конференції
Події
Спорт
Такі вони, философи
Арт-проект с Лизою Коваль
----------------
Web-простiр
"Одеський університет"
Адреса редакції:
Одеса, вул. Щепкіна, 12,
4-й поверх, к. 42,
тел.: 23-84-13


Такі вони, философи

Такі вони

  Існує в нашому університеті такий народ, в котрий я особисто закохана. Вони існують, бо мислять, і звати їх філософи. 6 жовтня виповнюється 6 років їхньому тимчасовому пристанищу. Ну чом не привід відсвяткувати?

  На філософські свята завжди чекаєш від цих студентів нестандартне і приголомшливе. У минулому році, в день святкування Діогена, за душу схопили малята, проспівавши пісеньку мамонтеня; до корінців волосся вразила пантоміма «Лялька» дуету «Махо Сахо».
  Цього року крила розправили виконавці гурту «Четверта стіна». Нове, несподівано українське продемонстрували вони слухачам. Таке, що після першого програшу карбує чудування в обличчях глядачів, а вже на другому породжує масовий flash mob у задніх рядах.
  На цей раз, може, й забагато танців та пісень було... Мабуть, не варто було кидатися у лоскітливу сферу непристойного, тим більше, коли його мовець сам червоніє і наперед просить вибачення у зали… Все одно – молодці вони, філософи. По-інакшому й бути не може – я ж закохана в цей народ. Учасниці ІХ Всеукраїнської конференції імені Георгія Фроловського, яка в той час тривала в Одесі, – Оленка і Наталка «Весела бджілка» (дівчина сама себе так представила) ось якими враженнями поділилися після концерту: «В Черкасах мислителі ходять похмурі, і тому в університеті нас мають за ненормальних. Познайомилися з одеськими студентами, порівняли себе з ними і прийшли до висновку – ми нормальні!»
  Ось такі вони, ці філософи.
  
Олександра СУЗАНСЬКА


Інформаційний портал.
© 2004—2008 Одеський національний університет імені І.І.Мечникова.
Всі права захищені. Розробка та підтримка: ОНУ ВКТ