Одеса, вул. Щепкіна, 12,
4-й поверх, к. 42,
тел.: 23-84-13

Підкорення Німеччини!

Нещодавно у Німеччині закінчилася чергова першість Європи серед поліцейських сил, у якій уперше за свою історію взяла участь збірна України. Здавалося б, до чого тут ми і наш із вами університет? А до того, що не без допомоги студентів ОНУ ім. Мечникова збірна нашої держави виборола таку, здавалося б, недосяжну «бронзу»!

Як розповів кореспондентові «ОУ» основний нападник команди – студент ГГФ Віталій Коленйчук, основу української команди склали аж 8 одеситів, двоє з яких, що приємно, навчаються в нашому університеті (це, власне, Колейчук та ще один Віталій – Базан – з біологічного факультету). Всі вони захищають честь одеської команди «СКМ-Сигнал».
  Після того, як збірна під керівництвом знову ж таки одеського тренера Івана Гецка провела важкі тренувальні збори в Києві, «жовто-блакитні» відправились до Німеччини, де зіграли 5 суперважких поєдинків. У матчі-відкритті турніру між п’ятиразовим чемпіоном Європи – збірною Німеччини – та дебютантом змагань – Україною, до 30-ї хвилини на табло миготів сенсаційний рахунок 0:3, але господарі поля все ж здобули перемогу – 5:3. Відзначимо гол Віталія Базана на 29-й хвилині. До речі, і він і Колейчук відіграли поєдинок від початку до кінця. Потім була зустріч з командою Італії, у якій знову відзначився капітан нашої збірної Базан. Його гол (знову на 29-й хвилині) приніс команді важливу перемогу – 4:2. Без заміни вдруге на чемпіонаті відіграв Колейчук. Базана ж було замінено на ще одного одесита – Павлинова, коли все було вже зрозуміло.
  В останньому матчі групи «А» українці зустрічалися з командою Норвегії і, як не дивно, на 29-й хвилині відзначився… Віталій Базан. Тільки цього разу його гол залишився єдиним у зустрічі. Він разом з Колейчуком відіграли весь поєдинок, а «жовто-сині» з другого місця вийшли до півфіналу змагань, одним очком поступившись Німеччині.
  У півфіналі збірній України протистояла команда Франції, більшість гравців якої встигла «понюхати порох» навіть вищого французького дивізіону. В той час як українці виступають максимум у першостях міст та областей. Та навіть при цьому французам довелося попотіти задля перемоги 1:0, завдяки якій «триколорці» вийшли до фіналу, де компанію їм склали німці. Від «дзвінка» до «дзвінка» у півфіналі відбігали наші студенти – Базан та Колейчук, але зробити щось з наднадійною обороною французів обидва не змогли.
  У поєдинку за третє місце проти збірної Ірландії на полі через кілька причин не з’явився Базан, а Колейчук закінчив поєдинок передчасно – його було замінено у другому таймі. Тому обидва студенти ОНУ спостерігали за розв’язкою поєдинку з лави запасних. Основний час матчу закінчився з рахунком 2:2, а у серії пенальті перемогу святкували українці (7:6). Таким чином, студенти нашого університету підкорили Німеччину! Вітаємо їх та бажаємо успіхів! До речі, у фіналі перемогу з рахунком 1:0 відсвяткували німці, які стали тепер вже шестиразовими переможцями першості Європи. А вона проводиться раз на чотири роки. Що ж, чекаємо на 2010-й!