Одеса, вул. Щепкіна, 12,
4-й поверх, к. 42,
тел.: 23-84-13

Цього разу без сенсацій!

Наприкінці жовтня завершилась традиційна першість ОНУ з міні-футболу, у якій взяли участь 12 команд нашого вишу. За регламентом їх було розкидано на дві групи (у кожній – по шість команд). У групі «А» за чотири путівки до 1/4 фіналу змагалися торішні чемпіони – філологи, бронзові призери – студенти ІМЕМ, ІСН та РГФ, а також біологи і філософи. У групі «Б» боролися: віце-чемпіони попереднього чемпіонату фізики, історики, хіміки, а також студенти ГГФ, ЕПФ та ІПО.

У наднапруженій боротьбі з групи «А» вийшли: біологи (перше місце), ІСН (друге), філологи (третє) та ІМЕМ (четверте). Що цікаво, перші три зустрічі математики та механіки програли і до наступного раунду вийшли за рахунок двох вольових перемог над філософами та Рифом, який до останнього перебував у «зоні» чвертьфіналу. Як виявиться потім, саме хлопці з ІМЕМ стануть команою-сенсацією першості.
  У групі «Б» лідерство дісталося студентам ЕПФ, слідом за якими фінішували ГГФівці, історики та ІПОвці. Відзначимо слабку гру, продемонстровану збірною фізфаку – здається, увесь свій запал команда втратила ще попередньої осені.
  Як би там не було, у чвертьфіналах глядачі побачили цікавий міні-футбол, хоча біологи без проблем розібралися з ІПО, ведучи за кілька хвилин до фінального свистка з рахунком 4:0 (4:2). ГГФ за рахунок міцнішого складу та відчутних симпатій арбітрів (до речі, студентів дружнього для них біофаку) здолав команду філфаку (3:1), ІМЕМ у безкомпромісній боротьбі переграв ЕПФ (3:2), а історики у серії пенальті поступилися ІСНу (0:0, 2-4).
  Таким чином, у півфіналах зустрілися біофак та ІМЕМ, ГГФ та ІСН. Здавалося б, ніби «Динамо» та «Шахтар» фаворити першості (біофак та ГГФ, у складі яких мало не всі футболісти захищають честь збірної ОНУ) дістануться головного матчу сезону. Але сенсація у вигляді перемоги у серії шестиметрових ІМЕМівців над біологами, які грали без свого лідера – Базана, дозволила вибороти титул найсильнішої команди нашого університету команді ГГФ. Геолого-географи також у серії пенальті здолали ІСН, після чого у фіналі легко здолали опір математиків, економістів та механіків – 4:2.
  Що ж, після сенсаційного попереднього сезону, у якому призерами стали три команди-несподіванки, цього разу першість принесла лише одну сенсацію – ІМЕМ. В іншому все було розписано, як за нотами.