Выбрать другой номерВ номере:

Память
... його не вистачає
"Одеський університет"
Адреса редакції:
Одеса, вул. Щепкіна, 12,
4-й поверх, к. 42,
тел.: 23-84-13


... його не вистачає

...ЙОГО НЕ ВИСТАЧАЄ

  Природна людяність, чесність, принциповість, відважність у відносинах з керівництвом, патріотизм у ставленні до університету – ці риси характеру пригадуються нам, коли говоримо про Леона Хачиковича Калустьяна. Визначальною лінією його життя пройшло крізь історію ОНУ. Леон Хачикович був символом нашого університету.
  Леон Хачикович дуже любив спілкуватися з людьми, і співробітники охоче довіряли йому свої думки. Це була давня традиція в університеті. Але й за його межами добре знали Леона Хачиковича як людину комунікабельну й авторитетну.
  Якось ми з ним поїхали до Москви для участі в конференції Генеральної Асамблеї Євро-Азійської асоціації університетів, яку очолює ректор МДУ ім. М. В. Ломоносова В. Садовничий. Опинившись на конференції серед ректорів, керівників профкомів, інших посадових університетських осіб з усього СНД, я мав нагоду спостерігати, з якою пошаною звертались до Леона Хачиковича делегати цієї конференції. Мене вразило те, що практично не було людей, які б його не знали. Він був бажаним співрозмовником для усіх, хто приїхав.
  Вразило й те, що Леон Хачикович кожного з них пам’ятав не тільки за ім’ям та прізвищем, але й хто вони за посадою. До речі, феноменальна пам’ять також була унікальною особливістю Леона Хачиковича. Він міг згадати будь-яку подію в подробицях, якого числа, місяця вона відбувалась, дати характеристику її учасникам.
  Дуже шкода, що він не залишив мемуарів. Ця робота була б дуже потрібна нашому університету.
  Ми глибоко сумуємо з приводу його передчасної смерті – нам його дуже не вистачає.
В.А. Сминтина, ректор


Інформаційний портал.
© 2004—2007 Одеський національний університет імені І.І.Мечникова.
Всі права захищені. Розробка та підтримка: ОНУ ВКТ