Выбрать другой номерВ номере:

Конференції
Литстудия
Сторінка розваг
Свято
Студентські свята
Ювілей
Лірика
Турнир
Пам’ять
"Одеський університет"
Адреса редакції:
Одеса, вул. Щепкіна, 12,
4-й поверх, к. 42,
тел.: 23-84-13


Студентські свята

МІС ОНУ-2006: красуні з філфаку підкорюють університет!

 

 30 листопада у приміщенні актової зали ОНУ ім. І. І. Мечникова відбувся третій традиційний конкурс Міс ОНУ. Цього року в ньому взяли участь… 13 чарівних конкурсанток. Але попри те, що кількість красунь дорівнювала чортовій дюжині, конкурс вийшов просто чудовим і нічого містичного не сталося.

Рахуємо конкурсанток

 Відзначимо, що на конкурсі Міс ОНУ-2006 було представлено усього чотири факультети. Дві конкурсантки – студентки молодших курсів ІСН, ще дві – ЕПФ, чотири мали «філологічну прописку», і одразу п’ять презентували факультет РГФ.

Підтримка

 Приємно, що відвідати актову залу ОНУ в той день прийшло більше, ніж півтисячі глядачів. Зала була заповнена вщерть. До того ж, велика кількість бажаючих подивитися на найгарніших дівчат університету розташувалася у проходах та за останніми рядами. Тож, підтримка була та ще!

Вихід

 Тринадцять гарних дівчат у біленьких шортиках та «топіках», які організовано витанцьовують під супровід мерехтіння різних прожекторів під ритмічну музику – видовище дуже ефектне. Відтак, члени журі отримали першу можливість оцінити кожну з конкурсанток.

Інтерв’ю і конкурс талантів

 Друга можливість поставити дівчаткам оцінки випала у наступному конкурсі – конкурсантки у режимі «он-лайн» відповідали на запитання журі. Кожна – на окреме, після чого йшла готуватися до наступного конкурсу. Відповіді були типовими: добрими та оптимістичними. Іноді – смішними. Наприклад, одна з конкурсанток на питання «яку роль хотіла б зіграти у фільмі?» відповіла «Титанік»… Зрозуміло, що не роль «Титаніка», але перші слова дівчини викликали море оплесків від численних глядачів та стільки ж посмішок на їхніх обличчях.
 На конкурс талантів, як і передбачалося, більшість дівчат обмежилася танцями. Хтось виступав сольно, хтось – з партнером, хтось – з двома. Дехто співав, дехто – малював, дехто – пропонував членам журі скуштувати власноруч приготовлений торт. Але дійсно найяскравішим виступом став виступ студентки з філологічного факультету – Марини Дурицької. Спочатку вона представила залі власну міні-колекцію одягу, потім – взяла участь у міні-виставі з танцями та театральними елементами, потім заспівала. А ще були ефектні спалахи феєрверків та гра зі світлом… Загалом, дійсно найкращий номер.

Шоу від організаторів

 Організатори конкурсу влаштували справжнє шоу з використанням піротехнічних засобів, чудового звукового та світового супроводу, за що їм величезна подяка. Прикрасили і без того прекрасний конкурс періодичні виступи хлопців-брейкерів з шоу-балету «Трікс», танці від шоу-балету «Спарклінг» (композиція «Мулен Руж»), пісні у виконанні Надії Дулової.

Філфак – найкращий!

 І от, настала черга визначати кращих дівчат конкурсу… «Міс глядацьких симпатій» стала студентка з ЕПФ Євгенія Дуденко, за яку вболівало мало не дві третини присутніх. Також Євгенія отримала спеціальний приз від клубу «Метроном».
  У номінації «Міс фото» перемогла Ольга Карнак. На дівчину чекав приємний сюрприз від організаторів – її величезне фото, а також ще одна несподіванка від міжнародної модельної агенції «Скарлет» – безкоштовне навчання у школі моделей при агенції.
Студентка з філфаку Марина Дурицька отримала від профкому студентів та аспірантів ОНУ золотий медальйон із зображенням однієї з найгарніших жінок в історії – Нефертіті, після чого дійшла черга визначення головних переможців.
 Отже, четвертою «Віце-міс ОНУ» стала першокурсниця з філфаку Інна Мотовіц. Її східна краса вразила навіть найгрізніших скептиків. Третьою «Віце-міс» стала Вікторія Язвицька, другою – Євгенія Дуденко, першою – студентка РГФ Мар’яна Кенничук, до речі, майстер спорту з бальних танців.
  Ну, а найчарівнішою з усіх чарівних стала вищезгадана Марина Дурицька, найстарша за віком учасниця (21 рік), яка, до того ж, вже має дитину. А це, погодьтеся, заслуговує на величезну повагу. Далеко не кожна дівчина після пологів зможе виглядати настільки гарно…
  Всі конкурсантки, незалежно від того, здобули вони якісь нагороди чи ні, отримали на свою адресу море оплесків, а переможці – ще й чудові призи від організаторів.
  Конкурс краси перевершив сподівання майже в усіх компонентах. Тож, є надія на те, що й наступного року Міс ОНУ буде проведено на найвищому рівні.

На Міс Одеса переможниці не буде…

Переможниця конкурсу Міс ОНУ автоматично бере участь у конкурсі Міс Одеса, але цього сезону цю традицію буде порушено. Через те, що головна красуня університету має дитину, вона позбувається права представляти ОНУ на міському конкурсі. Замість неї на Міс Одеса буде делегована перша «Віце-міс» – Мар’яна Кенничук, якій усі ми бажаємо успіхів.

Леонід ФРАНЦЕСКЕВИЧІнформаційний портал.
© 2004—2008 Одеський національний університет імені І.І.Мечникова.
Всі права захищені. Розробка та підтримка: ОНУ ВКТ