Выбрать другой номерВ номере:

Психологический практикум
Назначение
Факты
Конференции
События
Спорт
Арт-проект с Лизой Кузнец
----------------
FM-новости
Web-пространство
"Одеський університет"
Адреса редакції:
Одеса, вул. Щепкіна, 12,
4-й поверх, к. 42,
тел.: 23-84-13


FM-новости

<
  span style="font-weight: bold;">26-27 жовтня у приміщенні Літературного музею відбулась ІІ Міжнародна конференція «Серебряный век. Диалог культур», присвячена пам’яті видатного вченого С. П. Ільйова. Ініціатором й організатором конференції став філологічний факультет, кафедра світової літератури під керівництвом доцента Н. М. Раковської. У конференції взяли участь дослідники з Польщі, Угорщини, Німеччини, Росії та України. Вони представляли свої доповіді у різних секціях: «Вопросы поэтики», «Диалог литератур: проблемы интерпретации и рецепции», «Модель мира в художественном тексте», «Литература в социокультурном паространстве». Подробиці роботи конференції читайте в наступному номері.

  4 листопада в актовій залі ОНУ імені І. І. Мечникова відбувся День відкритих дверей для слухачів факультету довузівської підготовки. З особливостями навчання, факультетами та спеціальностями аудиторію ознайомив декан факультету М. В. Пащенко. Після цього абітурієнти розійшлися по аудиторіях, де й розпочалося знайомство з керівниками окремих кафедр факультетів.

  В університеті почав діяти дебат-клуб «Дуель», ініційований студентами-політологами. На сесіях клубу обговорюються важливі проблеми політики та соціуму, кожен з присутніх бере участь у запеклій дискусії.

  8 листопада в актовій залі ОНУ імені І. І. Мечникова відбувся літературно-пісенний концерт «Червоний листопад», ініційований радою студентського самоврядування філологічного факультету. Ведучі виходили у червоних хустинках, аби підтвердити назву концерту, проте саме дійство являло собою феєрічне поєднання різних культур, рими та прози, рок-музики та степу. Звісно, враження від концерту у глядачів склалося неоднозначне, однак головне, що ніхто не залишився байдужим до цієї студентської ініціативи.

  9 листопада перед головним корпусом університету пройшла студентська акція протесту “Казочка про 15 гривень”. Представники дев’яти одеських вузів виступили проти хабарництва і грубого поводження медперсоналу поліклініки № 12. Вдавшись до театралізованого дійства, молоді люди продемонстрували, як саме проводиться медогляд у студентській поліклініці.

  16 листопада студент ІМЕМ Олексій Адамів отримав премію прем’єр-міністра України та грамоту за перемогу на Всеукраїнській олімпіаді з математики.

  17 листопада відбувся святковий концерт, присвячений дню кафедри іспанської мови факультету РГФ. Концерт зібрав величезну аудиторію, всі були у захваті від чарівної вистави, різнобарвних костюмів та чудового знання іспанської мови акторами.

  23 листопада на філологічному факультеті за ініціативи студентського самоврядування відбулася олімпіада з української мови серед студентів 3-5-х курсів.

  24 листопада в актовій залі пройшов концерт, присвячений Дню народження ІСН. У межах свята Дня соціологів 23 листопада відбулася зустріч студентів університету з головним редактором газети «День» Ларисою Івшиною. Детальніше про ці унікальні заходи читайте у наступному номері.
Інесса ПОДГОРНА
Ірина АФОНІНА
Юлія НОВИЦЬКА


Інформаційний портал.
© 2004—2007 Одеський національний університет імені І.І.Мечникова.
Всі права захищені. Розробка та підтримка: ОНУ ВКТ