бесплатный план

Аудіо-сервер

Опис установки й настройки програми-клієнта для підключення й використання аудіо-сервера ОНУ для спілкування з іншими користувачами локальної мережі Університету й мережі Інтернет.

AUDIO.ONU.EDU.UA

Для користувачів комп'ютерної мережі існує можливість спілкування з іншими користувачами локальної мережі за допомогою аудіо-сервера ОНУ. Для цього необхідно мати на робочому місці мікрофон й аудіо-колонки або навушники.
При правильному підході цей вид спілкування здатний повністю замінити спілкування по телефону. Більше того - є можливість проводити повноцінні аудіо-конференції з залученням до участі десятків користувачів.
Щоб скористатися даним сервісом необхідно встановити на робочій станції (за допомогою адміністратора системи) програму-клієнт для підключення й використання аудіо-сервера. В цей момент для цього використовується TeamSpeak 2 Clіent.

Інсталяційний файл можна взяти тут
ftp://ftp.onu.edu.ua//install/Install/ts2_client_rc2_2032.exe .

Після установки потрібно зробити первинне настроювання:
при запуску необхідно вибрати меню Connection, підменю Quick Connect , потім ввести ім'я аудіо-сервера audio.onu.edu.ua і вказати ім'я користувача - воно може бути довільним.

Для роботи програми цього вже буде досить. Ну а для подальшого настроювання є наступні можливості:
у меню Settings, підменю Sound In/Out Settings можна настроїти мінімальний рівень звукового сигналу (гучність мови), при якому мікрофон буде включатися, або ж вказати кнопку, по натисканню на яку буде активовано мікрофон і звук з нього буде передаватися на сервер. Тут же можна відрегулювати й чутливість мікрофона.

В меню Settings, підменю Options можна вибрати інший пристрій звукової карти (якщо їх трохи) і настроїти інші опциональные параметри.

З будь-якими питаннями й пропозиціями звертайтеся на форум у відповідний розділ.Украiнська версiя |
ПОШУК ПО САЙТУ
ПОШТА


Допомога
САЙТИ ОНУ
ПОГОДА В ОДЕСІ
Яндекс.Погода