Выбрать другой номерВ номере:

Міжнародні зв’язки
Події
Наука XXI століття
Стажування
Призначення
Зустріч випускників
"Одеський університет"
Адреса редакції:
Одеса, вул. Щепкіна, 12,
4-й поверх, к. 42,
тел.: 23-84-13


№8 жовтень 2006

«Давай, ворушись!»

  Геракліт сказав: «Все тече, все змінюється…» Він не жив у нашому, XXI сторіччі, він не бачив цієї осені, але як же він був правий… І ця пора поміж літом та зимою – найкраще тому підтвердження. Цей перехід від форте до анданте, позначений дороговказом «Осінь», розташований десь на дорозі від серпня до грудня. І з початком цього переходу ми традиційно знижуємо швидкість, тиснемо на гальма…
  То що, метушня та безлад початку нового року (навчального, звичайно!) вже лишилися позаду – можна розслабитися, скласти лапки та плисти за течією, віддавшись на поталу буденності? Не дочекаєтесь! Життя йде і в університетських стінах, і поза ними. Проводяться конференції, досягаються нові кар’єрні рубежі, проходять концерти, виставки – коротко кажучи, спокій нам лише сниться.
  І навіть наші буденні справи зазнають змін: міняються погляди і кути зору, доводиться працювати по-новому, підлаштовуючись до нових умов та йдучи в ногу з часом. Водночас, щоб не загубитися в цьому світі, що шаленіє навколо нас, ми зберігаємо і дотримуємось якихось традицій.
  А з-за обрію повільно насувається свято молодості та енергії – Тетянин день, день студента… Свято не тільки веселе, а й ностальгічне – для тих, хто були студентами, і таємниче – для тих, хто лише будуть ними. А для всіх нас – тих, хто є частиною всесвітньої громади студентів, – це професійне свято.
  Ми відкриваємо нові технології, відпочиваємо, даруємо близьким людям радість, вирішуємо проблеми. Нудьгувати нема коли! І вік при цьому не має значення: чи тобі двадцять, чи сорок, чи шістдесят років. Поряд – друзі, попереду – ціль, вгорі – зірки, треба тільки йти вперед, протягувати руку і брати те, що пропонує доля.
  Тож невеличкий перепочинок, щоб перевести подих та прочитати газету – і побігли далі!
  
Денис ДАВИДОВ


Інформаційний портал.
© 2004—2008 Одеський національний університет імені І.І.Мечникова.
Всі права захищені. Розробка та підтримка: ОНУ ВКТ